Dodany: 2013-08-02 13:51:40

 

Dom na końcu ulicyfilm Dom na końcu ulicy to kolejny już film, który został zrobiony po to, by się dobrze sprzedać. filmy online, które są robione właśnie w tym celu, bardzo łatwo rozpoznać. Jak?

 

Wystarczy sprawdzić, czy to kolejny z serii filmów o tym, jak ludzie osadzają się gdzieś w spokojnym domku, kiedy nagle okazuje się, że obom dochodzi lub doszło do zbrodni i naszym bohaterom również grozi jakieś niebezpieczeństwo. Tak jest również w tym filmie. film Dom na końcu ulicy to właśnie taki sam film pokazujący, ten sam typ fabuły. Filmy online tego typu mimo że wielu wymagających widzów już nudzą, to zdarza się tak, że jednak wielu wciąż wraca do takich filmów.

 

Kiedy jeszcze okazuje się, że to filmy 3d to większość z na bez zastanowienia kupuje bilet. Dlaczego takie filmy hd tak nas przyciągają? Tego wciąż nie wiadomo, jednak krytycy nie zostawiają na nich suchej nitki twierdząc, że to filmy, które nigdy nie powinny były powstać, a każdy kto je ogląda to człowiek o bardzo niskim poziomie inteligencji, który nie rozpoznaje dobrego filmu od chłamu, który powstał tylko po to by nabić komuś kieszeń. Film ten rzeczywiście nie jest produkcją najwyższych lotów, jednak jeśli lubimy takie opowieści – ta nas nie rozczaruje.Dodaj nowy komentarz do artykułu Dom na końcu ulicy
Nick: