Dodany: 2013-08-02 13:29:49

 

Iluzjafilm Iluzja – jeden z najlepiej zapowiadających się filmów tego roku, który jednak sporą część widzów niestety rozczarował.

 

film Iluzja pokazał przede wszystkim, że wcale kino tego typu nie zawsze jest takie dobre i nie każdy potrafi je porządnie stworzyć, zwłaszcza, kiedy nie zważa się na szczegóły, a tak byo w tym przypadku. filmy online o iluzji, zawsze są magiczne, w tym jednak przypadku tej magii było zbyt wiele w zestawieniu z bardzo realnymi sytuacjami, co zwyczajnie gryzło się w odbiorze widza. Filmy online takie nie mają w sobie nic, chyba , że są to filmy hd.

 

Jeśli nie powinny być oglądane w kinie jak filmy 3d inaczej strasznie tracą na wartości, zwłaszcza, kiedy tak jak w tym filmie sama fabuła wcale nie jest najlepszej jakości. Filmy online, jak ten pokazują, że świat iluzji jest trudny, a zaraz później pokazują, że to sterta bzdur, które jednak dla kogoś mają znaczenie. W tym filmie zabrakło nie tylko trzymania się jednego profilu, ale również opanowania się przy tworzeniu magii tam gdzie jej być nie powinno. Film sam w sobie nie jest zły, jednak należy do niego podejść mniej optymistycznie niż większość, która przeczytała opłacone recenzje i poszła do kina, by się jedynie upewnić, że to doskonały film, w rzeczywistości nie było aż tak kolorowo.Dodaj nowy komentarz do artykułu Iluzja
Nick: