Dodany: 2013-06-04 14:00:49

 

Defianceserial Defiance to serial fantastyczny, który niekoniecznie musi podobać się tym, którzy seriale online traktują bardziej jako seriale, które mają bawić, albo dawać do myślenia, skłaniać do analizowania.

 

serial Defiance to kolejny już serial, który zdecydowanie zagalopował się w swojej fantastyce. seriale online, które zbyt naciskają na nierealność swoich fabuł zdecydowanie na tym tracą, bo nie jesteśmy w stanie jako widzowie niczego w takim serialu odnieść do rzeczywistości, a to dla nas bardzo ważny element. seriale online, jak choćby serial Defiance to przede wszystkim serial, który od samego początku opowieścią o tym, że na jednym świecie żyją razem ludzie i kosmici już traci. seriale online, które opowiadają o tym, jak wspólnie żyją obok siebie ludzie i zombie, czy wampiry już powstają, a więc w tym przypadku jest to jedynie powielenie schematu, który nie do końca przemawia do wymagającego widza.

 

Seriale online, jak serial Defiance to przede wszystkim coś, co nie sprzedaje się ze względu na brak jakiejkolwiek normalności z filmie. Według specjalistów od kina, coraz mniej ludzi przyznaje się do tego, że ogląda taki rodzaj filmów, co oznacza, że filmy te zwyczajnie nie są już tak atrakcyjne jak kiedyś. Seriale online, jak ten powinny więc być serialami, które nie są tak mocno promowane w sieci, bo zwyczajnie taka promocja zawodzi, kiedy już skusimy się na taki serial, zastanawiamy się co w nim tak oryginalnego, czy atrakcyjnego, że mielibyśmy poświęcić swój czas, żeby takie seriale oglądać..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Defiance
Nick: