Dodany: 2013-04-18 09:55:13

 

Gran Torinofilm Gran Torino to nie tylko film, który zmieni nasze spojrzenie na problem jakim jest nietolerancja, ale również zmieni nasze podejście do tego, czym jest ocenianie ludzi po pozorach.

 

film Gran Torino to coś również dla wielbicieli pięknej, klasycznej motoryzacji, którą dziś rzadko mamy okazję podziwiać. filmy online jak ten to opowieść o budzącej się przyjaźni między ludźmi, którzy początkowo za sobą nie przepadają, a przy tym nie pasują do siebie ze względu na swoje przekonania, stereotypy i to, co jest główną przyczyną – zamknięcie w sobie jednego z nich.

 

Film ten opowiada o tym, jak zamknięty w sobie amerykański emeryt o bardzo odważnej i zasłużonej przeszłości bohatera zamieszkuje przedmieścia, by tam zaszyć się i nie musieć kontaktować się, ze zbyt dużą liczbą osób. Film pokazuje jednak, że mimo wielkiej początkowej niechęci, szybko zaprzyjaźnia się z chłopakiem, z którym wydawało mu się, że bardziej pójdzie na wojnę, niż stanie z nim ramię w ramię. filmy online tego typu to bez wątpienia wzruszająca historia, którą warto obejrzeć. filmy online tego typu lubimy również dlatego, że zmienia nasze patrzenie na tego typu filmy. To nie słodka opowieść o amerykańskich sąsiedzkich sprzeczkach, ale niezwykły dramat o honorze, miłości i wielkiej przyjaźni rodzącej się w zatwardziałych sercach..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Gran Torino
Nick: