Dodany: 2013-04-16 15:13:49

 

Pół na półfilm Pół na pół to film, który podejmuje trudny temat choroby, nieuleczalnej , trudnej i wyniszczającej. W tym przypadku mamy do czynienia z przypadkiem o tyle ciężkim, że jest to choroba u bardzo młodego, zdrowego dotąd chłopaka , który dbał o siebie i uważał na siebie w każdej możliwej sytuacji.

 

film Pół na pół to film o tym, jak zmaga się ze swoją chorobą, a przy tym z otoczeniem, które bardzo różnie reaguje na jego chorobę nowotworową. filmy online, które poruszają takie tematy nigdy nie są łatwe, podobnie jest w tym przypadku. filmy online, jak ten film to przede wszystkim taki , który pokazuje, że w tak trudnych sytuacjach jak choroba nie zawsze możemy liczyć na kogoś takiego, kogo uważaliśmy za silnego i nam bliskiego na tyle, że w chorobie będzie z nami.

 

filmy online o chorych zmęczonych ludziach co prawda same w sobie nie są pozytywne, ale w tym przypadku jest inaczej. Film ten co prawda mówi o całym okrucieństwie choroby , jednak pokazuje masę pozytywnych aspektów życia naszego bohatera i jego walki z chorobą. Filmy online, jak te mają więc za zadanie pokazać, że taka choroba, choć wydaje nam się, że jest straszna i nie czeka nas nic dobrego – może jeszcze zmienić nasze życie na lepsze, choć mogłoby się wydawać, że to niemożliwe..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Pół na pół
Nick: