Dodany: 2013-04-16 15:00:16

 

Wojownikfilm Wojownik to film, który pokochają miłośnicy sztuk walki, bo tej walki i wątków z nią związanych nie zabraknie.

 

film Wojownik ma w sobie nie tylko masę akcji w ringu, ale również opowieści trenerskich, czy tajników, które rzeczywiście dobrze, merytorycznie zostały przygotowane. filmy online tego typu zazwyczaj sprawiają, że wydaje nam się, że ktoś z nas kpi, robiąc film o sztukach walki kompletnie się do tego nie nadając, a przy tym kompletnie inaczej przedstawiając to, co rzeczywiście robi się w ringu, czym zajmują się prawdziwi zawodnicy.

 

filmy online, jak film wojownik to jednak miła odmiana. Film ten, pokazuje historię chłopaka, który wiele w życiu przeszedł jako żołnierz specjalny i jako taki żołnierz specjalny tyle, że na emeryturze będzie walczył w ringu z bratem, który również w ten sposób będzie chciał zarobić na rodzinę. Problem jednak w tym, że bracia od lat ze sobą nie rozmawiają i nie wymieniają między sobą żadnych uwag. Film ten polecamy więc dla tych wszystkich, którzy lubią filmy online które mają więcej niż jeden wątek przewodni..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wojownik
Nick: