Dodany: 2013-04-16 14:56:17

 

Sennośćfilm Senność , podobnie jak inne filmy tej samej reżyserki to przede wszystkim takie filmy, które można uznać za coś lepszego, niż polskie kino, które do tej pory widzieliśmy.

 

Film senność, podobnie jak filmy online , które mówią o psychologicznych aspektach życia i tego, jak każdy z nas zupełnie inaczej widzi życie i to, co się w nim dzieje – to coś co wzrusza, sprawia, że zaczynamy się zastanawiać nad sobą. film Senność , to również coś, co przede wszystkim ma w sobie coś więcej, jakieś drugie dno, którego na próżno szukać w innych, polskich filmach.

 

filmy online, jak ten to również swego rodzaju świeżość w kinie, które wciąż uważane jest za zaściankowe, takie, w którym nic właściwie się nie dzieje ciekawego, a także kino, które wiecznie porusza te same tematy. filmy online, jak ten to równie coś, co ma za zadanie pokazać nam, że film może czegoś uczyć. Film ten uczy przede wszystkim tego, że można dziś z każdej sytuacji wyjść obronną ręką, ale również można się zmienić, nawet wtedy, kiedy wydaje nam się, że nie jest to możliwe..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Senność
Nick: