Dodany: 2013-04-16 14:25:09

 

Góra śmiercifilm Góra śmierci to film, który skupia się na opowieści, która ma za zadanie przede wszystkim wzruszyć każdego z nas.

 

film Góra śmierci opowiada o tym, jak podczas wspinaczki, ginie cała ekipa, która się tam wybrała. To, co najbardziej zadziwia to fakt, że cała ekspedycja zniknęła – tak, że nie ma mowy o ich odnalezieniu, nie wiadomo, w jaki sposób zginęli i dlaczego. Jest jednak człowiek, który postanawia to odkryć i co najważniejsze – postanawia odkryć prawdę o swoim ojcu, który tam zginął.

 

filmy online o górach i dziejących się tam dramatach zawsze wywołują masę pytań, masę takich sytuacji, w których przede wszystkim ciężko jest właściwie określić co widz czuje. Film ten nawiązuje trochę do tragedii w górach, których jesteśmy świadkami zbyt często, ale również nawiązuje do filmów typu fantasy, które idealnie opisują to, co może dziać się w górach, tam, gdzie ludzie nie wiedzą często co się z nimi dzieje, tracą kontrolę. filmy online, jak film góra śmierci to zawsze swego rodzaju wyzwanie, powiedzieć o takich sytuacjach tak, by było to wiarygodne, by nie łamało zasad i nie wywoływało emocji, które siedzą w każdym z nas.Dodaj nowy komentarz do artykułu Góra śmierci
Nick: