Dodany: 2013-04-16 14:20:29

 

Jurassic Attackfilm Jurassic Attack to film, który został ogłoszony jednym z lepszych filmów grozy, a przy tym jednym z lepszych filmów traktujących o powrocie potworów, który wielu z nas się boi.

 

filmy online jak film Jurassic Attack to te, które opierają się na pojawianiu się stworzeń,które miały wedle naukowców wyginąć dziesiątki lat wcześniej. Film ten pokazuje jednak, że do tego najwyraźniej nie doszło a niewielkie bodźce potrafią na nowo ożywić te bestie.

 

filmy online jak ten, to przede wszystkim coś dla miłośników filmów ,które są połączeniem filmów katastroficznych, dramatów, przygodowych, a także filmów, które mają nas zaciekawić jak filmy, których jeszcze nie widzieliśmy. filmy online, jak ten polecamy więc wszystkim tym, którzy lubią inaczej niż wszyscy – bawić się przed ekranem, kiedy inni się boją. To właśnie taki typ filmu, film o tym, jak straszne może być to, czego boją się naukowcy, że jakieś stworzenia , które dziś znamy mogą być mutacjami od tych, które miały wyginąć. Filmy online tego typu to jednak przede wszystkim kąsek dla tych, którzy oglądają filmy tylko dla efektów specjalnych, czy 3D, czego w tym filmie nie zabraknie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jurassic Attack
Nick: