Dodany: 2013-04-16 14:07:24

 

Obławafilm Obława to jeden z tych filmów, które każdy Polak powinien zobaczyć, ale nie tylko Polak , bo jak wiemy nawet głowy innych państw nie znają dobrze naszej historii.

 

film Obława to jednak film, który pokazuje historię, jakiej wielu polaków nie znało. To film, z worka tych, które budują wysokie napięcie, łamie konwencję, a także łamie to w czym do tej pory żyliśmy, czyli łamie nasze mniemanie o samych sobie, o naszych przodkach. Film ten pokazuje jak żołnierz partyzantki musi nie tylko walczyć z okupantem, ale również musi walczyć z Polakami, którzy nie tylko nie potrafią żyć z honorem, ale również zrobią wszystko by za dobrobyt i spokój – sprzedać innych, którzy walczą o dobro kraju.

 

filmy online jak ten to filmy , których tematem przewodnim jest przede wszystkim II wojna światowa, którą jedni z nas znają tylko z książek, inny z opowiadań, a jeszcze inni głównie z tego, co tak naprawdę było mitem, do którego nie do końca byliśmy przekonaniem. filmy online tego typu pokazują również, że nasza historia ma wiele takich, ciemnych stron, których powinniśmy się wstydzić, jako Polacy, jako osoby, które chełpią się swoja historią. Takie filmy online to przełamanie czegoś, w co do tej pory wydawało nam się wierzyć..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Obława
Nick: