Dodany: 2013-04-16 14:03:44

 

Aladyn i Lampa Śmiercifilm Aladyn i lampa śmierci to kolejny już film opowiadający o tym, jak człowiek żyjący baśnią, którą kiedyś zobaczył, może pomylić się w nowej wersji tego filmu.

 

film Aladyn i lampa śmierci pokazuje, jak mogłyby wyglądać bajki, którymi żyliśmy w dzieciństwie, gdyby reżyser chciał tę bajkę przerobić na prawdziwy horror. Film ten podobnie jak inne opracowane na podstawie znanych już produkcji film – pokazuje zupełnie inne pojęcie tego, co widzowi dobrze znane. filmy online, jak ten to przede wszystkim filmy, które mają w sobie masę przygody, akcji, ale i zdarzeń, których widz się nie spodziewa. Film ten inaczej niż oryginał, do którego się odnosi w swoim tytule – pokazuje, jak wywołany z lampy dżin staje się nieprzyjaciel, staje się kimś okrutnym, kto będzie chciał nie tylko zniszczyć tych, którzy wywołali go na świat, ale również będzie chciał pokazać, że to on ma władze, która może wykorzystać jak chce nie jest niczyim więźniem.

 

filmy online tego typu polecamy tym, którzy ciekawi są tego, jak stare bajki, czy filmy można z odrobiną inwencji przerobić i sprawić, że na nowo zadziwią. filmy online, jak ten polecamy widzom dorosłym, a widzowi młodszemu polecamy jednak oryginał, jakim jest film aladyn. Tam nasz młodszy widz zobaczy przyjaźń aladyna z dżinem, której tu będzie na próżno szukać.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Aladyn i Lampa Śmierci
Nick: