Dodany: 2013-04-16 13:55:43

 

Struck by LightningCzy kiedykolwiek zastanawiałeś się jak wygląda twoje życie? Jak widza cię inni i jak możesz to zmienić póki jest na to czas? A co jeśli niektórzy nie mają już możliwości odwrotu i szansy n poprawienie innych kwestii.

 

filmy online jak film Struck by Lightning w zabawny sposób pokazuje na życiową prawdę, ta prawa to przede wszystkim to, że tak naprawdę nie wiemy, kiedy odejdziemy, kiedy w naszym życiu wszystko stanie na głowie. filmy online, jak film Struck by Lightning to film pokazujący, jak chłopiec umiera rażony piorunem. Jednak ma ostatnią szansę.

 

Tą szansą są przede wszystkim zmiany w swoim życiu, które może cofnąć. Film pokazuje, jak nasz główny bohater zaczyna z góry patrzeć na swoje życie. Widzi jak nie dogadywał się z rodzicami, czy rówieśnikami, których poniekąd wykorzystywał do własnych celów. filmy online tego typu, mimo, że w wielu miejscach abstrakcyjne – są prawdziwe i zdarzają się naprawdę. Filmy online jak też mają w sobie również masę komedii i przygód, co nieco rozluźnia atmosferę. Właściwie ciężko jest powiedzieć jaki rodzaj filmu to jest, ale to co najważniejsze to kwestia wzięcia sobie do serca tego, co jest w tym filmie przekazem..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Struck by Lightning
Nick: