Dodany: 2013-04-16 13:35:09

 

The Haunting in Connecticut 2: Ghosts of GeorgiaDreszczowce mają to w sobie, że nie zawsze przekonują widza, który lubi się bać, jednak jest już znużony tym wszystkim co widział przez te wszystkie lata kiedy horrory tworzyły się po słynnym już filmie ''ptaki''.

 

filmy online, które mają wywoływać ciarki na plecach, mają również sprawiać, że widz nie będzie znudzony fabułą, którą jest w stanie sobie sam dopowiedzieć. filmy online jak film The Haunting in Connecticut 2: Ghosts of Georgia starają się z tą rutyną wygrać wszelkimi możliwymi sposobami. film The Haunting in Connecticut 2: Ghosts of Georgia to opowieść o parze młodych ludzi, którzy zupełnie nieświadomie starają się na nowo ułożyć sobie życie w pięknym domu. Jedna jak to w dreszczowcach bywa, okaże się, że nie jest to takie proste , jak może się im wydawać.

 

filmy online tego typu wciągają głównie masowego widza, choć jak wiemy, wszystko co niegdyś było niszowe, dziś również stało się masowe, z racji tego, że reżyserzy kina masowego dostrzegli potencjał w kinie niszowym. Dlatego też nawet najbardziej niszowe horrory stały się produktem masowym. Tak też odczuwamy, kiedy oglądamy filmy online, jak ten tu przedstawiany. Filmy online z dreszczem należy też umieć oglądać. Nie każdy się do tego nadaje i nie każdemu to dobrze wychodzi..

Dodaj nowy komentarz do artykułu The Haunting in Connecticut 2: Ghosts of Georgia
Nick: