Dodany: 2013-04-16 13:26:44

 

Sesjefilm Sesje to film, który opowiada o tym, jak mężczyzna, który jest niepełnosprawny zamierza przełamać się i spróbować swojego szczęścia z kobietą.

 

To jednak nie randki, a spotkania terapeutyczne, które mają pokazać mężczyźnie, czym jest bliskość i radość z tego, czym ona jest. film Sesje to opowieść o tym, jak wiele jest jeszcze nieodkrytych w nas pragnień i rzeczy, które wciąż wydają nam się być bardziej obce niż ludzkie. filmy online jak ten to filmy przełomowe, zupełnie inne od tych, do których przywykliśmy.

 

filmy online tego typu oznaczają przede wszystkim to, że kino, ale i widz jest już gotowy na przyjęcie zupełnie czegoś innego, czegoś ciekawszego i co najważniejsze czegoś, na co tak naprawdę każdy z nas czeka, bo kino nie ma być tylko rozrywką, ale ma za zadanie również zrobić wszystko, by jednak można było mówić o tym, że potrafi ono również edukować i wprowadzać do naszego życia coś zupełnie innego. Dlatego też filmy online tego typu zawsze są mile widziane w kinie, które wciąż spragnione jest nowych doznań i ciekawszych tematów, których w kinie jeszcze nie było..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Sesje
Nick: