Dodany: 2013-04-16 13:03:33

 

Drogówkafilm Drogówka to kolejny już film, który oglądamy głównie dlatego, że twórca filmu jest jeden z najzdolniejszych, polskich reżyserów.

 

Smarzowski, bo o nim mowa tworzy filmy po to, by miały one jakieś znaczenie, by opierały się nie na zagranicznych fabułach, a na naszych, konkretnych problemach, w naszym kraju, na naszych obciachowych sprawach z czasów PRL-u, czy na naszym brudzie, jakim jest choćby branie łapówek w drogówce. film Drogówka to film, który pokazuje nieco nadinterpretowany, choć prawdziwy momentami obraz polskiej policji pracującej w tym wydziale.

 

filmy online smarzowskiego mają to do siebie, że nie zostawiają suchej nitki na temacie przewodnim tego, czym się zajął reżyser. W tym przypadku tematem przewodnim staje się właśnie drogówka i jej funkcjonowanie. Tradycyjnie już filmy online smarzowskiego to wątek kryminalny przeplatany typowo polskimi historiami, które krążą gdzieś w kuluarach. Film ten polecamy miłośnikom mocnego, polskiego kina, ale również wszystkim tym, którzy są ciekawi, jak polską drogówkę widział smarzowski, jakie stereotypy wyciągnął tym razem i jaki jest tego efekt. filmy online tego typu zawsze doskonale się sprzedają mimo, że często uważane są za niszowe..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Drogówka
Nick: