Dodany: 2012-07-12 08:36:56

 

ObławaTakich filmów prosimy więcej, mówią ci, którzy widzieli film obława Krzyształowicza, film obława to opowieść nie tylko o okupacji, ale również o ciężkim czasie dla tych, którzy walczyli w oddziałach partyzanckich.

 

film Obława, to polska opowieść o tym jak żyli nie tylko ci, którzy w oddziałach partyzanckich walczyli z okupantem,a le również to opowieść o tym jak żyły ich rodziny, co musiały przezywać, jakimi ludźmi musieli być, czego od życia oczekiwali, a czego musieli się wyzbyć dla dobra sprawy.

 

Film obława porównuje się do tego, czym są seriale online typu czas honoru, jednak oglądając film obława szybko zmienimy zdanie. Film jest kręcony w takim nastroju, który pokazuje, jak mogło być naprawdę, jak wielkie cierpienie, ale i jak wielkie szczęścia towarzyszyły na co dzieci na froncie, ale i poza nim. Film ten pokazuje wzruszająca historie ludzi, którzy ponad wszystko umiłowali sobie kraj, w którym żyją i który trzeba było wyrwać z rąk okupanta.Dodaj nowy komentarz do artykułu Obława
Nick: