Dodany: 2012-07-12 08:28:37

 

GraczePolskie filmy to filmy, które zazwyczaj nie mają nic wspólnego z rozbudowaną fabułą, czy ciekawymi wątkami. Polskie filmy to zazwyczaj sporo akcji, która przeplata się z dialogami, które zapamiętujemy, zwłaszcza, że Polacy lubią oglądać swoje filmy nawet po kilkanaście razy.

 

Takim filmem, choć z nieco bardziej rozbudowaną fabułą jest film Gracze . Film gracze opowiada historię młodego, uczciwego filmowca, który decyduje się stanąć na czele kampanii Lecha Wałęsy. Jego życia zaczyna jednak zmieniać się w koszmar, kiedy jego osobą zaczyna się interesować agencja bezpieczeństwa i rozpoczyna się pełna zwrotów akcji gra polityczna, w której udział bierze każdy, kto w tamtych czasach miał do czynienia z polityką niezależnie po której stronie stał.

 

Film gracze to opowieść o tym jak ciężko było w tamtych czasach zdziałać coś, bez konieczności ogromnej wręcz heroicznej walki swoje dobre imię, które może zostać nadszarpnięte choćby po to, by tylko zaszkodzić temu, kto jest silniejszy i nawet czysty jak łza. Film gracze jak i polskie seriale online z tego okresu podobają się zarówno tym, którzy te czasy pamiętają, jak i tym, którzy chętnie je obserwują, zwłaszcza, że to swoista lekcja historii – tamtych lat.Dodaj nowy komentarz do artykułu Gracze
Nick: