Dodany: 2012-07-12 08:22:54

 

Kobieta w czerniFilm kobieta w czerni to opowieść o pewnego rodzaju rytuale, do którego dochodzi w miejscowości, do której trafia pewien adwokat. Ma się on zająć sprawami spadkowymi kobiety, która zmarła i pozostawiła po sobie dom.

 

Jak się okazuje dom ten jest nawiedzony, bo pojawia się w nim właśnie tytułowa kobieta w czerni. film Kobieta w czerni opowiada o tym jak w miejscowości za każdym razem, kiedy pojawia się tam wspomniana zjawa – ginie jakieś dziecko. Niczego nieświadomy adwokat po pewnym czasie również zostaje zaskoczony wydarzeniami, które nie maja logicznego wyjaśnienia.

 

Film kobieta w czerni to thriller, który wciąga nie tylko z racji opowieści, której końca i wyjaśnienia jesteśmy ciekawi, ale również wciąga gdyż stylistyka filmu jest niezwykle ciekawa i interesuje nie tylko kobiety, ale również mężczyzn. Film kobieta w czerni jak serial online o podobnych zjawiskach można sobie zaserwować jako coś, na koniec dnia, kiedy mamy ochotę na dobry film z ciekawą historią, która zaczaruje nas i wprowadzi w inny świat..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kobieta w czerni
Nick: