Dodany: 2012-07-12 08:13:52

 

I że cię nie opuszczęJeśli podobają ci się piękne historie o tym, jak cudowna miłość łączy dwoje ludzi, którzy nie widzą świat poza sobą – to musisz obejrzeć film i że cię nie opuszczę.

 

Film i że cię nie opuszczę to film pokazujący parę ludzi, którzy spotkali się i w sobie zakochali do szaleństwa, jednak na ich drodze staje nieszczęśliwy wypadek, w wyniku którego kobieta traci pamięć, a zakochany w niej mężczyzna wydaje się jej być obcy. Mężczyzna jednak nie poddaje się i walczy o to, by dziewczyna raz jeszcze się w nim zakochała i raz jeszcze przeżyła to wszystko, co przeżyli już razem, a więc pierwszy pocałunek, czy pierwszy taniec.

 

film I że cię nie opuszczę to romantyczna opowieść o walce o swoją miłość, ale również przezabawna komedia, która pokazuje zabawne sytuacje,kiedy mężczyzna musi starać się o to, co już miał, a więc o pierwszą randkę, czy uśmiech dziewczyny, która była przecież jego. Film podobnie jak seriale online o miłości wciąga i sprawia, że również widzowi marzy się taka miłość, a więc jest to film budzący pozytywne emocje dlatego choćby warto go obejrzeć.Dodaj nowy komentarz do artykułu I że cię nie opuszczę
Nick: