Dodany: 2012-07-12 08:11:49

 

Rogue RiverFilmy z serii prosta, ale mrożąca krew w żyłach fabuła, a także towarzyszące widzowi ciarki na plecach – tak można opisać film Rogue River. Film Rogue River to film opowiadający historię kobiety, która straszliwie cierpi po śmierci swojego ojca.

 

Jednak, aby poczuć się lepiej chce wysypać jego prochy w miejscu, w którym miały zostać one wysypane, by na zawsze jej ojciec mógł być wolny. film Rogue River opowiada więc historię tej kobiety, która podróżuje w miejsce , gdzie będzie mogła spełnić wolę ojca, jednak psuje jej się niespodziewanie samochód. Kobieta nie wie jak ma sobie z tym poradzić, nie wie, czy kogokolwiek może prosić o pomoc. Nagle na jej drodze pojawia się mężczyzna, który nie tylko oferuje jej pomoc przy samochodzie, ale również oferuje, że przenocuje ją, a następnego dnia auto będzie już sprawne i będzie mogła kontynuować podroż.

 

Kobieta ufa mężczyźnie i razem z nim wybiera się do miejsca, w którym obiecany miała nocleg. Film Rogue River zaczyna się jednak rozkręcać, kiedy okazuje się, że dziewczyna będzie musiała stoczyć walkę o swoje życie, będzie musiała w przerażających okolicznościach bronić się i znaleźć w sobie siłę i pokonać lęk. Film, podobnie jak seriale online, których główna wartość to strach widzów – to filmy, które nie zyskują w oczach krytyków, ale zyskują w oczach widzów, lubiących ten gatunek.Dodaj nowy komentarz do artykułu Rogue River
Nick: