Dodany: 2012-07-12 08:09:00

 

BirdsongJeśli romantyczne filmy wzruszają cię do łez, a cała ich oprawa sprawia, że nie jesteś w stanie myśleć o niczym innym polecamy film, którym jest film Birdsong.

 

Film Birdsong to opowieść o ludziach, którzy kochają się na zabój, którzy w trudnych wojennych czasach muszą walczyć o swoją miłość, którym nie jest dane ot tak kochać się i być razem, tylko muszą to dla siebie wywalczyć. Film Birdsong to wzruszająca do łez historia miłości, która jest w stanie przezwyciężyć wszystko, tyle tylko, czy w trudnych, wojennych warunkach jest na o szansa?

 

Film Birdsong podobnie jak seriale online o miłości teoretycznie skierowany jest do kobiet, choć mężczyźni często nie przyznają się, a bardzo lobia filmy tego typu i wciąż jest im po drodze z tego typu opowieściami, bez których sami tracą emocję. film Birdsong to opowieść, którą warto zobaczyć choćby dla oprawy, która powstała w czasach trudnych dla miłości, a jednak udowadnia on, że to czasy , w których miłość miała większe znaczenie, większą siłę i co ważne ludzie bardziej w siebie wzajemnie wierzyli, co dawało im poczucie jedności.Dodaj nowy komentarz do artykułu Birdsong
Nick: