Dodany: 2012-07-11 15:08:20

 

Seven belowJeśli lubisz historie o zapomnianych miejscach, w których dzieją się niewyobrażalne rzeczy, jeśli jesteś fanem czegoś co określa się mianem seriale online i filmy z gatunku horror, to z pewnością spodoba ci się film seven below.

 

Film seven below to typowy horror, którego akcja dzieje się jak na horror przystało w miejscu obcym dla wszystkich bohaterów, w miejscu, w którym straszyło według legendy i jak się okazuje wciąż straszy. film Seven below to film , który opowiada historię ludzi , którzy trafiają do leśnej chatki, która jest im obca. Jak się okazuje w miejscu tym nie jest bezpiecznie, o czym każdy z nich bardzo szybko się przekona. Jak sobie poradzą? Czy obcy ludzie staną się sobie bliżsi?

 

A może w obliczu strachu będą sobie wilkiem zamiast przyjacielem? Film seven below to pokaz typowego kina amerykańskiego grozy, który wciąż ma ogromne wzięcie wśród Amerykanów, ale i w innych krajach jak choćby w Polsce, która również wciąż wymaga by na rynku kinowym pojawiały się nowe tytuły z gatunku grozy i strachu.Dodaj nowy komentarz do artykułu Seven below
Nick: