Dodany: 2012-07-11 15:01:02

 

The Amityville HauntingHorror ma wciąż w każdym kraju masę fanów, którzy tylko ten gatunek filmu uważają za jedyny wartościowy. W czym tkwi sukces takiego rodzaju, czy filmu jak choćby film The Amityville Haunting?

 

Wciąż wielu psychologów bada nasze poczucie tego, co określamy jako podobanie się, a czego nie chcemy uznać za wartościowe. Filmy typu film The Amityville Haunting to horrory często uznawane przez krytyków filmowych za filmy niskich lotów, jednak jak wiadomo, co widz, to gust, a co do gustów – również tych filmowych nie ma co dyskutować. film The Amityville Haunting to typowy horror, którego zadaniem jest widza przerazić na tyle by uwolnił swoje emocje, to właśnie one sprawiają, zdaniem psychologów, że coś nam się podoba, zostaje zapamiętane, a coś, co ich nie potrafi u nas wzbudzić szybko przepada.

 

Tak działa człowiek i tak działają filmy tego typu czy seriale online, których celem jest właśnie osiągnięcie punktu kulminacyjnego w naszej sferze psychologicznej, dzięki czemu zapamiętujemy, chcemy oceniać i co ważne, zawsze polecamy innym, z racji tego, że jesteśmy ciekawi innych opinii.Dodaj nowy komentarz do artykułu The Amityville Haunting
Nick: