Dodany: 2012-07-11 14:50:28

 

BrakeFilm, który wydaje się być zagadką, której widz nie odgadnie aż do samego końca filmu, co zmienia się jednak po pewnym czasie, jednak nie zmienia się fakt, iż zagadaka pozostaje, tyle, że w innej formie. film Brake opowiada historię mężczyzny, który budzi się w zamknięciu.

 

Jest ciemno, ciasno, a on przerażony nie wie gdzie się znajduje i za czyją sprawą się tam znalazł. Po pewnym czasie okazuje się, że obok, gdzieś niedaleko jest inna osoba, która również nie wie gdzie została zamknięta i kto jest temu winien. Główny bohater zaczyna się zastanawiać, kto mógłby z jego wrogów zamknąć go i nie wypuszczać i dlaczego to robi. Nic jednak nie przychodzi mu na myśl.

 

Po pewnym czasie okazuje się, że zarówno nasz główny bohater jak i jego nieznajomy ''sąsiad'' są przetrzymywani w bagażniku auta, a nad ich głowami pokazują się zegary, które nie wiedzieć czemu odliczają dziwny, inny czas, film brake to jak seriale online produkcje akcji, których zadaniem jest zabawa widza z czasem, ostrożne analizowanie i wyciąganie wniosków. Tym może charakteryzować się ten właśnie film.Dodaj nowy komentarz do artykułu Brake
Nick: