Dodany: 2012-07-11 14:47:28

 

PlaybackFilm, który przypomina znany nam już film Ring, który podobnie jak film playback opowiada o tajemniczej taśmie, której nie można oglądać, bo jeśli się ją obejrzy ktoś zginie. Tak jest również w przypadku filmu, którym jest film playback.

 

Film playback to film przerażający, opowiadający o grupce młodych ludzi, która przez przypadek uwalnia z taśmy ducha, który tak długo będzie zabijać, dopóki nie znajdzie swojego spadkobiercy – tego jednego, jedynego. seriale online nagrywane po tym jak ukazał się ring – to nic w porównaniu z tym, co zrobili producenci filmu, którym jest omawiany tu film Playback.

 

To, czego trzeba się bać w tym filmie, to niemal niezidentyfikowana postać, której żądania nie są na tyle jasne, by móc poznać ją bliżej i przechytrzyć. Film jest swego rodzaju tragiczną opowieścią, jednocześnie nieco fantastyki, pobudza widza do myślenia i szukania powiązań, wątków, które mogą pomóc w ustaleniu czego więcej w sprawie tajemniczej taśmy i tego co na niej jest. A jest – dramat rodziny, która zostaje zamordowana przez jednego z jej członków.Dodaj nowy komentarz do artykułu Playback
Nick: