Dodany: 2012-07-11 14:45:18

 

ATMFilm dla tych, którzy kochają się bać, którzy lubią filmy jednej akcji i z zachowana jednością czasu. Takim jest właśnie film ATM.

 

Film ATM to film opowiadający historię ludzi, przypadkowych, którzy spotykają się przy bankomacie, nagle jednak stają się w mgnieniu oka zakładnikami psychicznie chorego człowieka, który zamierza ich zniszczyć. To właśnie film ATM i jego fabuła przyciąga najbardziej tych, którzy za najlepszy film uznają ten, który skutecznie ich wystraszy i sprawi, że będą w napięciu oglądać film do końca.

 

Film bad ass jako film, który zdecydowanie został stworzony po to by widza trzymał za gardło nie zaś po to by wątek był dobrze rozwinięty, doskonale sprawdza się w swej prostocie. seriale online , których zadanie jest podobne nie sprawdzają się tak dobrze jako horrory z tego powodu, że w każdym odcinku mamy oddzielną historię i wiemy, że z każdym następnym należny nastawiać się na strach i lęk, a przez to znika on gdzieś. Film ATM to film, który zdecydowanie zapadnie w pamięć tym, którzy poświęcą mu chwilę ze swojego czasu i obejrzą ten film. Jeśli będziesz mieć na plecach ciarki – to znaczy, że reżyser się spisał doskonale.Dodaj nowy komentarz do artykułu ATM
Nick: