Dodany: 2012-07-11 14:42:46

 

Bad AssCzłowiek, który wiele w swoim życiu przeszedł, człowiek, któremu ciężko nagle dostosować się do otaczającej go rzeczywistości. Weteran wojenny wojny w Wietnamie nie może i nie potrafi już komunikować się w świecie, w którym przyszło mu ponownie żyć, zostaje odtrącony przez sąsiadów i przyjaciół sprzed czasu wojny.

 

Po kilkudziesięciu latach jadać autobusem, broni człowieka, którego zaczepiano i staje się przez to swego rodzaju bohaterem. Jednak fakt iż nagle ginie jego przyjaciel, a nikt tej sprawy nie zamierza wyjaśniać, zmienia jego życie na zawsze. Postanawia wciąż sprawy w swoje ręce. Tak w skrócie można opisać fabułę filmu, którym jest film Bad Ass .

 

Film bad ass to film opowiadający o samotności o konieczności dokonywania pewnych wyborów, o tym jak ciężko jest często znaleźć się tam gdzie chciałoby się być, o tym jak wiele znaczy dla nas sprawiedliwość, a jak niewiele ludzie, którzy psują ten świat i sprawiają, że człowiek zaczyna w niego wątpić. Film bad ass podobnie jak seriale online kryminalne wciąga nas w zagadkę kryminalną, którą chcemy wraz z naszym głównym bohaterem rozwiązać.Dodaj nowy komentarz do artykułu Bad Ass
Nick: