Dodany: 2012-07-11 14:37:02

 

Człowiek na krawędziFilm, w którym d samego początku widz jest wciągany w zagadkę, której nie jest w stanie nikt rozwiązać już na samym początku, a więc film człowiek na krawędzi może być uznany za niezwykle wciągający z racji nowej, innej jak dotąd nie używanej przez reżyserów fabuły.

 

Film człowiek na krawędzi jest filmem opowiadającym historię potencjalnego samobójcy, którego widzimy już od początku filmu na dachu wieżowca, kiedy szykuje się do skoku. Przy ty wszystkim chce, by rozmowy z nim prowadziła konkretna policyjna negocjatorka. Obok tego wątku w filmie, którym jest film człowiek na krawędzi dzieje się inna z pozoru historia – złodzieje wkradają się po diament, ale szum, który tworzy się wokół skoku samobójcy nieco przygasa całą sytuację złodzieje, którzy mają niemalże wolną rękę do działania.

 

Czy film Człowiek na krawędzi to jedna wielka ustawiana akcja, a skok nie jest prawdziwy? Okaże się pod koniec filmu. seriale online, które powstały już po powstaniu tego filmu, o podobnym wątku często są porównywane z filmem, jednak jak słusznie twierdzą znawcy – seriali nie można nigdy stawiać na równi z filmem , bo to zupełni inna akcja i zupełnie inny poziom.Dodaj nowy komentarz do artykułu Człowiek na krawędzi
Nick: