Dodany: 2012-07-11 14:33:17

 

PrometheusDla widza, który od filmu oczekuje przede wszystkim efektów specjalnych i doskonałej gry aktorskiej, a przy tym wszystkim dodatkowo wymaga by był to film jak prometheus czyli film fantastyczny dobra wiadomość.

 

Teraz film Prometheus jest już dostępny w sieci i można go bez problemu obje rzec w skali 1:1. film prometheus to film opowiadający historię, którą znamy z innych filmów – jest to opowieść o walce dobra ze złem, świata ludzkiego ze światem obcych, którzy za wszelką cenę chcą przejąć władzę nad światem Ma im w tym przeszkodzić prometheus, czyli główny bohaterem filmy prometheus.

 

seriale online fantastyczne, które nieco zbliżone są tematyką, również mają ciekawe ujęcie, z tą jednak różnicą, że w formie filmu, widzowie chętniej skupiają się, przeżywają, a co za tym idzie ciekawiej jest dla nich i dla samego reżysera, który ma za zadanie przecież zachęcić i wciągnąć w film widza. Film prometheus jest opowieścią, w której wszystko może się zdarzyć iw idz do końca nie wie, czy wygra zło, czy też dobro okaże się najważniejsze. Film prometheus polecamy już dziś – warto zobaczyć i samodzielnie ocenić.

 .Dodaj nowy komentarz do artykułu Prometheus
Nick: