Dodany: 2012-07-11 14:29:21

 

Raj Na ZiemiTo co kochamy najbardziej, czyli dobra komedia z doskonałymi aktorami, a to przecież najważniejsze. O tym właśnie jest film Raj na Ziemi.

 

Raj na ziemi to film opowiadający historię pary, która zmęczona życiem w wielkim świecie, po nieudanych ścieżkach zawodowych jest zmuszona przeprowadzić się do mniejszego miasta i zamieszkać w skromnym domu brata głównego bohatera. Zanim tam jednak docierają, po drodze spędzają noc w miasteczku, gdzie spotykają niezwykle dziwacznych, a przy tym przezabawnych i przesympatycznych ludzi, dzięki którym zaczynają zastanawiać się nad swoim życiem, nad jego sense i co ważne, nad tym, czy to czego wcześniej chcieli od życia rzeczywiście ma jakikolwiek sens.

 

Film raj na ziemi opowiada los pary, która wręcz odkrywa swój raj na ziemi, którego w życiu w tym kształcie by się nie spodziewali. Jakie podejmą decyzję, o czym teraz będą marzyć, jakie plany ułożą na swoją wspólną przyszłość? Czy jest coś, co zmieni ich na zawsze? O tym w filmie, jakim jest film raj na ziemi Każdy, kto obejrzy ten film, będzie zdania, że fabuła jest tak interesująca, że powinna zostać zwielokrotniona na przykład poprzez nakręcenie serialu o podobnej tematyce, gdzie w każdym odcinku można by się skupić na jednej historii pary, głównych bohaterów. Takie seriale online mogłyby się zdecydowanie spodobać widzom.Dodaj nowy komentarz do artykułu Raj Na Ziemi
Nick: