Dodany: 2012-07-11 14:20:26

 

UpadekKażdy , kto kocha historię i opowieści o tym, jak powstawało, kształtowało się nasze państwo, a także siły światowe, koniecznie musi obejrzeć film – upadek. Film upadek to opowieść nie tylko o tym, jak Hitler, którego z historii znamy jako wielkiego przywódcę w czasie już świadomego upadku, przeżywa swój prywatny, upadek, który nie tylko jest tragiczny w skutkach, ale i przykry w odbiorze dla innych.

 

film Upadek to opowieść o tym, jak Hitler przeżywa swoją niedolę, jak wie, że w jego życiu nic dobrego i wielkiego już się nie wydarzy, jak przechodzi depresję, psychozę, która odbija się na wszystkich jego dotychczasowych poplecznikach.

 

seriale online dokumentalne na temat Hitlera, które do tej pory mieliśmy okazję oglądać nie tylko nieco przekłamują jego obraz w naszych oczach, ale również nie w pełni pokazują jego prawdziwe, dramatyczne momentami życie, które załamało się, bo ten człowiek wierzył w to, co szerzył. To chyba najbardziej uderza w filmie, jakiem jest film upadek, który polecamy wszystkim, którzy chcą wiedzieć więcej o historii człowieka, który starał się zmienić cały świat i rzucić go sobie do kolan, co mu się na nasze dziś szczęście nie udało.Dodaj nowy komentarz do artykułu Upadek
Nick: