Dodany: 2012-07-11 14:17:44

 

ZmartwychwstanieFilm, który z założenia ma za zadanie sprawić, by na plecach odbiorcy pojawiły się ciarki. Film zmartwychwstanie to polski film, który przełamuje dotychczasowe fabuły, pojecie o polskim kinie.

 

Film zmartwychwstanie to film, który jest zagadką, a jednocześnie horrorem w jednym. seriale online tego typu nie mają nic wspólnego z filmem, który jest tu prezentowany. film Zmartwychwstanie jest bowiem tajemnicza, acz brutalną opowieścią o tym, jak para młodych ludzi widzi, jak komuś dzieje się krzywda. Jednak żadne z nastolatków nie zamierza pomóc potrzebującej osobie.

 

Po pewnym czasie los niejako mści się na nich i po kolei umierają kolejni młodzi ludzie, świadkowie tego brutalnego zajścia. Czy to los bierze odwet za to co się stało? A może to pokrzywdzony, któremu nie udzielono pomocy mści się zza światów, a może przeżył to zdarzenie i teraz chce dać młodym ludziom nauczkę? Film ten jest przeraźliwą historią o ucieczce przed szaleństwem, przed prawdziwym horrorem, przed tragicznymi zdarzeniami. Film ten oparty jest o to , czego najbardziej się boimy zagląda więc niejako w nasze dusze i stara się napawać tym strachem, który tworzy.Dodaj nowy komentarz do artykułu Zmartwychwstanie
Nick: