Dodany: 2012-07-11 14:10:32

 

John CarterFilm John Carter to film o znanej już nam choć wciąż ciekawej fabule. Tym razem chodzi o świat, który bohaterowi nie jest do końca znany, jednak ma on siłę na to, by pomóc mieszkańcom miejsca, w którym przebywa, a więc stara się to zrobić najlepiej jak tylko będzie potrafić.

 

Film john carter to film opowiadający historię weterana wojny secesyjnej, który trafia w miejsce, które nie do końca jest mu znane. film John Carter to opowieść o tym jak pojawia się on nagle w innym świcie, gdzie okazuje się, że jest wiele do zrobienia i to wiele może zrobić właśnie on .

 

Film John Carter to film, który pokazuje jak człowiek, który stracił nadzieję na sens swojego życia odzyskuje go, kiedy okazuje się, że może pomóc jeszcze komuś, że ktoś na niego liczy, że można komuś pomóc i być z tego dumnym. seriale online opowiadające o walce dobra ze złem , to ta sama fabuła, a więc jeśli takie seriale i filmy lubicie z pewnością spodoba wam się film , który właśnie został tu przedstawiony.Dodaj nowy komentarz do artykułu John Carter
Nick: