Dodany: 2012-07-11 14:08:43

 

KontrabandaJak trudno jest uciec od przeznaczenia, które niekoniecznie jest nam przychylne, jak poradzić sobie z tym, że jesteśmy najlepsi w czymś, co nie powinno być chlubą żadnego z nas. Na takie pytania odpowiedzi można poszukać w filmie, jakim jest film kontrabanda.

 

film Kontrabanda to film opowiadający historię chłopaka, który wyszedł z więzienia, gdzie trafił za przemyt. Postanawia, że nie będzie więcej łamał prawa i będzie żył dla swojej rodziny zgodnie z tym, czego rodzina od niego oczekuje. Jednak to nie jest takie łatwe.

 

Problem pojawia się, kiedy młodszy brat potrzebuje jego wsparcia, okazuje się, że wpakował się w poważne problemy, a jedynym wyjściem by spłacić jego dług jest powrót do świata, od którego chciał uciec. seriale online o skokach na bank, czy złodziejach to podobny klimat, jednak film kontrabanda ma nieco głębszy sens, zwłaszcza, kiedy okazuje się, że rodzina głównego bohatera będzie w niebezpieczeństwie jeśli ten nie dotrzyma umowy z gangsterskim światem i na czas nie dowiezie ''przesyłki.Dodaj nowy komentarz do artykułu Kontrabanda
Nick: