Dodany: 2012-07-11 14:07:17

 

Safe HouseAgencje, które pracują dla amerykańskiego rządu, a także liczne ambasady, które mają za zadanie w każdym kraju stanowić bazę dla tajniaków i rządowych agentów – mają również miejsca, w których sami przesłuchują tych, którzy sa ponad prawem, a także zbłąkane owieczki, które niegdyś były agentami jednak z czasem porzuciły to zajęcie na rzecz własnego działania, które to ma na celu nie tylko handel informacjami rządowymi, do których mają dostęp, ale również mają inne sposoby na życie.

 

film Safe House to opowieść o tym jak w jednej z tajnych siedzib agentów pojawia się – zostanie dowieziony agent, który wyrwał się rządowi spod kontroli. Zadaniem domu jest przetrzymać więźnia podczas przesłuchania. Zadanie to jednak wymyka się spod kontroli , kiedy okazuje się, że za rządowymi agentami do safe house przychodzą również inni zainteresowani byłym agentem, którzy zabijają agentów, a wiezień wraz z opiekunem domu na czas opuszczają dom.

 

Problem jest jednak większy niż mogłoby się to wydawać, bo opiekun domu – safe house – nie wie w jaki sposób ukryć więźnia zwłaszcza, kiedy okazuje się, że zostaje z nim sam i nie ma pomocy. Kiedy wiezień mu ucieka zaczyna się poważny problem,. Film safe house jest pełnym akcji filmem, który nie tylko doskonale pokazuje jak działają służby, które będąc tajnymi nie mogą liczyć na oficjalna pomoc. seriale online o agentach rządowych, już widzom co nieco pokazały, jednak ten film pokazuje znacznie więcej, coś, czego spodziewać się nie można było.Dodaj nowy komentarz do artykułu Safe House
Nick: