Dodany: 2012-07-11 14:04:29

 

Mroczne cienieTo co najważniejsze w życiu bohaterami filmu, jakim jest film mroczne cienie to – kobiety. Łamie damskie serca bez żadnych skrupułów do czasu, kiedy nie zostaje za to skarcony, zmieniony w wampira a potem zabity.

 

Po pewnym czasie jednak budzi się i ponownie pojawia się na ziemi Ku jego zdziwieniu świat nie jest już taki sam , jak ten, do którego przywykł i który opuszczał. Film mroczne cienie to nie tylko doskonały film o fantastycznym nieco zabarwieniu, ale również film, który z pewnością muszą obejrzeć fani Deep'a, który po raz kolejny udowadnia widzowi, że potrafi zagrać wszystko i w każdej roli czuje się jak ryba w wodzie.

 

film Mroczne cienie jest doskonałym sposobem na to by po ciężkim dniu w pracy oderwać się na chwilę od tego, co nas otacza i razem z głównym bohaterem przenieś się do świata, jakiego nie znamy, a który może być dla nas atrakcyjny. seriale online o tematyce wampirów są równie popularne, jednak nie są one tak dobrze zgrane jak film, o którym mowa.Dodaj nowy komentarz do artykułu Mroczne cienie
Nick: