Dodany: 2012-07-11 14:01:50

 

SafeJeśli lubicie opowieści o twardzielach, którzy nie zawahają się by użyć siły wobec tego, kto im zagrozi - to z pewnością spodoba wam się film safe. Serial online, które również są doskonałym sposobem na dostarczenie sobie emocji tego typu, mimo wszystko nie umywają się do filmu, którym jest film safe.

 

film Safe to film, który opowiada historie mężczyzny, któremu grozi niebezpieczeństwo ze strony rosyjskiej mafii, która chce się go pozbyć. Ten jednak jako banita chowa się daleko od miejsc swojego poprzedniego zamieszkania, gdzie na jego drodze pojawia się mała dziewczynka, którą nasz główny bohater postanawia uratować, ją podobnie jak jego – ścigają ci sami ludzie, których bohater postanawia zlikwidować.

 

Film safe jest to film akcji, którego nie powstydziłby się nawet najlepszy reżyser filmu akcji, a przy tym doskonała obsada, co razem tworzy doskonały film , który chętnie oglądają widzowie takich produkcji jak seriale online kryminalne, ale i widzowie, którzy lubią filmy przygodowe.Dodaj nowy komentarz do artykułu Safe
Nick: