Dodany: 2012-07-11 13:58:20

 

Jump StreetJeśli przezabawne historie to z pewnością spodoba wam się film jump street. film Jump Street to opowieść o dwójce przyjaciół, którzy dostają się do policji.

 

Niestety nie nadają się do tego, by patrolować ulice, czy łapać bandziorów, dlatego też zostają skierowani na szkolenie dodatkowe, gdzie zleca im się wytropienie w liceum dealrów narkotykowych.

 

Dwójka przyjaciół, z których jeden jest mądry, ale nie wysportowany, a drugi z kolei wysportowany, jednak nie grzeszy mądrością, mają początkowo spory problem z zaaklimatyzowaniem się w szkole, w której muszą udawać uczniów. Po pewnym czasie udaje im się wniknąć w struktury szkoły i co ważne trafiają na ślad tego, kto może rozpowszechniać w szkole narkotyki, dlatego też starają się wszelkimi sposobami – znaleźć sposób na jego schwytanie na gorącym uczynku. Film jump Street to zabawna, często zakręcona komedia, która rozbawi nawet największego ponuraka. seriale online komediowe nie będą nam potrzebne, kiedy tylko obejrzymy film jump street. Film ten jest zdecydowanie jedną z lepszych komedii amerykańskich.Dodaj nowy komentarz do artykułu Jump Street
Nick: