Dodany: 2012-07-11 13:56:16

 

Faceci w czerni 3Faceci w czerni 3 to film , który jest kontynuacją tego, co już znamy, a więc przyjaciół – agentów, niezawodnych w walce z obcymi, którzy pojawiają się na ziemi. Film faceci w czerni 3 to film, który pokazuje jak walczą dzielnie, a przy tym często bardzo zabawnie z obcymi nachodzącymi ziemię.

 

Co najważniejsze agenci muszą robić to tak, by nikt nie wiedział z ludzi , mieszkających na ziemi, że w ogóle obcy istnieją i , że odwiedzają ich świat. O tyle trudna pracę mają właśnie wspomniani agenci, którzy często mimo wielu przeciwności losu wygrywają z tym, co gnębi świat. film Faceci w czerni 3 to film, który dobrze znany wciąż jest kochany przez widzów, którzy lubią filmy akcji z lekką nutą humoru, który doskonale dopełnia całość.

 

Po emisji lata temu – pierwszej części filmu powstawały seriale online, na podstawie przygód naszych agentów w czerni, jednak nie były to tak zabawne sytuacje jak te, które prezentowane są w naszym filmie. Film ten zachęca do obejrzenia, z racji choćby tego, że wielu widzów stęskniło się za bohaterami poprzednich edycji.Dodaj nowy komentarz do artykułu Faceci w czerni 3
Nick: