Dodany: 2012-06-28 14:04:27

Nie z tego świataCzym jest strach? Czym jest chęć zemsty i do czego może nas to prowadzić? O tym opowiada serial nie z tego świata. serial Nie z tego świata to serial opowiadający historię rodziny, która do czasu tragicznej śmierci matki rodziny, prowadziła szczęśliwe życie.

 

Po tym jednak, kiedy matka umiera a jej mężowi z dwójką dzieci udaje się uciec, okazuje się, że ojciec postanawia wyjaśnić jak to się stało, że jego żona nie żyje, kto jest temu winien? Te poszukiwania prowadzą mężczyznę do świata, który opanowany jest przez istoty, które nie tylko pragną zemsty, ale i tą zemstą się karmią.

 

W pewnym momencie ojciec znika, a na jego poszukiwania wyruszają dorośli już synowie, zwłaszcza, że dziewczyna jednego z chłopaków również ginie w niewyjaśnionych okolicznościach, które wydają się być podejrzane. serial Nie z tego świata opowiada o poszukiwaniach ojca dwóch braci, którzy za nim muszą przenieść się do niebezpiecznego świata, który wcale nie jest otwarty na nowe osoby. Co odkryją głównie bohaterowie serialu, którym jest serial Nie z tego świata ? Zobaczcie sami!.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Nie z tego świata
Nick: