Dodany: 2012-06-28 13:51:21

Breaking BadSerial o miłości, odwadze, ale i głupocie, która ogarnia człowieka kiedy stoi on nad przepaścią i właściwie nie ma odwrotu. serial Breaking Bad to serial opowiadający historię nauczyciela, który prowadzi zwyczajne, nudnawe nieco życie. W pewnym momencie dowiaduje się, że jest ciężko chory i niewiele życia mu pozostało.

 

W takiej sytuacji serial Breaking Bad pokazuje jak ludzie reagują na tego typu wieści. Serial breaking bad to serial, który pokazuje, ze człowiek często nie zastanawia się nad tym co ma zrobić, ale dlaczego ma to zrobić. serial Breaking Bad to właśnie przykład takiego serialu. W tym serialu głównie pokazane jest to jak nauczyciel – nasz główny bohater postanawia jeszcze przed swoją śmiercią, która depcze mu po piętach zapewnić swoim bliskim byt, którego potrzebuje.

 

Serial breaking bad pokazuje jednak, że ten byt nie jest w jego zasięgu, normalną, legalną drogą. Serial breaking bad pokazuje jak człowiek miesza się w brudne interesy tylko po to, by pomóc swojej rodzinie, nie zważa na to, co mu grozi – ryzykuje, jednak wie, że niewiele ma do stracenia a do zyskania bardzo dużo, dlatego też decyduje się robić to, co jest bardzo niebezpieczne i zdecydowanie kłóci się z tym, w co wierzył jeszcze do niedawna..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Breaking Bad
Nick: