Dodany: 2012-06-28 13:19:29

Słodkie kłamstewkaJeśli masz dość seriali o tym jak cudowne jest życie nastolatków z USA ten serial może Ci się spodobać, co prawda fabuła również mówi o grupie nastolatek, które w głowie mają tylko typowo nastoletnie problemy, jednak z czasem okazuje się, że dziewczyny – główne bohaterki mają znacznie więcej na sumieniu niż mogłoby się wydawać.

 

serial Słodkie kłamstewka to serial, który pokazuje jak tajemnice się mszczą, a to co się wydarzyło w przeszłości nigdy nie opuści tych, którzy chcą o tym jak najszybciej zapomniec. serial Słodkie kłamstewka to serial, który pokazuje z pozoru bardzo ułożone, dziewczyny z dobrych domów, które jednak łączy coś więcej niż tylko przyjaźń, kilka lat wcześniej zginęła ich koleżanka, która nagle odzywa się do dziewczyn zza światów? Czy to możliwe?

 

Nie wiadomo, pewne jest jednak, że wszystkie dziewczyny dostają dziwne SMS-y, które z czasem stają się przerażające. Czego boją się dziewczyny? Co ukrywają? Jaki będzie finał całej sprawy? Jeśli chcesz wiedzieć koniecznie objerzyj serial Słodkie kłamstewka, który można dziś bardzo prosto obejrzeć w sieci lub też na kanałach serialowych..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Słodkie kłamstewka
Nick: