Dodany: 2012-06-28 13:12:51

Świat według BundychSerial, który pokochała polska publiczność i być może dlatego w naszym kraju powstał jego odpowiednik – świat według kiepskich, który jest niemal kopią serialu, którym jest serial Świat według Bundych .

 

serial Świat według Bundych to serial opowiadający historię rodziny, która mimo tego, że jest nieco oryginalna, to mimo wszystko bardzo się wspiera i zawsze trzyma się razem. Tego jednak nie zobaczymy w serialu, którym jest serial świat według bundych, bo zwrócimy uwagę na przezabawne zbiegi okoliczności, zwroty akcji, dialogi i wszystkie inne, zabawne elementy, które tworzą ten serial.

 

serial Świat według Bundych to serial o rodzinie, której głową jest wiecznie niezadowolony z życia Al, którego irytuje wiecznie narzekająca na życie i wymagająca Peggy, a także dzieci – mało inteligentna córka i nieco zakompleksiony syn. Tak wygląda rodzinka serialowa, która z odcinka na odcinek wciąga nas coraz bardziej w swój świat, który nie tylko jest zabawny, ale również jest światem, który na chwile pozwala nam przenieść się od męczących nas prawdziwych problemów..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Świat według Bundych
Nick: