Dodany: 2012-06-28 13:01:46

Big Time RushCzasy, kiedy boys bandy były niezwykle popularne już nieco minęły, przynajmniej w Europie. Inaczej jest jednak w USA, gdzie wciąż chłopaki, którzy są atrakcyjni i wysportowani, a do tego potrafią się odnaleźć na scenie wciągani są do tworzenia takich właśnie grup muzyczno-tanecznych, które są maszyną do robienia pieniędzy.

 

O takiej maszynie do robienia kariery, szybkiej i obfitej w ciekawe sytuacje jest serial Big Time Rush. serial Big Time Rush to serial, którego opowieść to ta, o grupie chłopaków, którzy byli drużyną sportową hokejową, nagle stają się gwiazdami boys bandu, który wymaga od nich zupełnie innego podejścia do życia i zupełnie innych umiejętności. Jak odnajdą się w nowej rzeczywistości?

 

Czy będą potrafili poradzić sobie nie tylko z wielką kasa, ale również z ogromną karierą i tym co się z tym wiąże? Jeśli chcesz się przekonać koniecznie oglądaj serial Big Time Rush, który opowiada właśnie o tym jak wyglądają takie amerykańskie gwiazdy, które pojawiają się na scenie tylko na chwilę, a potem świat o nich zapomina..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Big Time Rush
Nick: