Dodany: 2012-06-28 12:58:46

Sekretny Dziennik Call GirlCzym jest prostytucja? Czy to wstydliwy temat? A może powód do dumy? Takie pytania nasuwają się widzowi, który ogląda serial sekretny dziennik call girl. serial Sekretny Dziennik Call Girl to opowieść prowadzona narracją dziewczyny, która jest ekskluzywną prostytutką, sprzedaje się jednak tylko tym, którzy mają gruby portfel i za jej usługi mogą zapłacić tyle, by mogła się ona z tego utrzymać, a przy tym by mogła prowadzić życie na wysokim poziomie.

 

serial Sekretny Dziennik Call Girl to serial opowiadający jak dziewczyna, która staje się prostytutką świadomie wybiera jak chce żyć, i że właśnie takie zajęcie jej najbardziej pasuje. serial Sekretny Dziennik Call Girl to wyznania kobiety która jest prostytutką z wyboru, potrzebuje tego, lubi to, jednak ma problem, gdyż inny tego nie rozumieją. Jej jedynym problemem staje się więc to, że musi udawać kogoś, kim nie jest zwłaszcza, przed swoimi bliskimi, bo wie, że nie zrozumieją, nie będą nawet próbowali.

 

A więc brnie w świecie kłamstwa, oszukuje sama siebie i co najgorsze stawia się w sytuacji, kiedy sama siebie unieszczęśliwia..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Sekretny Dziennik Call Girl
Nick: