Dodany: 2012-06-28 12:54:00

TancerzePolska jak mówią niektórzy znawcy tematu jest chora na punkcie tańca, coraz więcej pojawia się dziś programów tanecznych, coraz częściej wielu z nas chce uczyć się tańczyć, nawet jeśli jesteśmy już na to nieco za straży

 

Ludzie kochają taniec i wszystko to co jest z nim związane. Być może dlatego powstał na fali tego wszystkiego serial tancerze. serial Tancerze to serial, który polega na przedstawieniu sytuacji, kiedy ludzie, którzy kochają taniec stają się konkurentami, kiedy pojawia się pytanie, czy tego właśnie chcą i czy warto. Serial tancerze to serial, który pokazuje nie tylko sam piękny taniec w szkole, ale również to jak ciężko jest się do takiej szkoły dostać, jak ciężko jest walczyć z innymi, którzy często są lipce niż my, a także jak ciężko jest w okresie najtrudniejszym dla człowieka zmagać się z samym sobą i wszystkim dookoła.

 

serial Tancerze to serial opowiadający historię grupki osób, które pracują cięż w szkole, uczą się i starają się jak najlepiej pokazać, by zaistnieć w świcie tańca, do którego sami się wciągnęli. Serial tancerze pokazuje również codzienne wpadki, pomyłki, a także trudy i znoje w starciu z przyjaciółmi, którzy nie zawsze stają się tacy i okazują się tacy, za jakich ich mieliśmy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Tancerze
Nick: