Dodany: 2012-06-28 12:47:02

Z Archiwum XSerial, który stał się kultowy już kilka lat temu, kiedy seriale kryminalne z nutką fantastyki nie były tak dostępne i dobrze znane jak dziś. serial z archiwum x to serial, który pokazuje parę detektywów, których zadaniem jest tropienie spraw, które nie mają wyjaśnienia na tyle prostego, by można było do niego dojść poprzez normalne śledztwo.

 

serial z archiwum x to serial, który nie tylko jest serialem kryminalnym, ale jest również pierwszym serialne, który sprawił, że na plecach widzów pojawiły się ciarki. Serial z archiwum X to serial, którego wątki pochodzą z podobnych seriali kryminalnych, jednak we wszystko wmieszane są jeszcze wątki paranormalne jak UFO, obcy i dziwne zjawiska niewytłumaczalne.

 

serial z archiwum x to serial opowiadający nie tylko masę historii, które nie mieszczą nam się w głowie, ale jest to serial, który opiera się na fantastyce, być może dlatego tak bardzo wciąga, przy czym jest jednym z pierwszych tego typu seriali, a więc nie utracił swojego gatunku..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Z Archiwum X
Nick: