Dodany: 2012-06-28 12:44:00

Hotel BabylonCzym są luksusowe hotele, jak się w nich mieszka, czego oczekują od usług klienci, a jacy są tam ludzie, którzy dany hotel obsługują? Na te i inne pytania tego typu widzowie mogą sobie odpowiedzieć po obejrzeniu serialu, jakim jest serial Hotel Babylon.

 

serial Hotel Babylon to serial, który pokazuje nie tylko to jak bawią się goście w jednym z najbardziej ekskluzywnych hoteli w Londynie, ale również pokazuje jak zachowują się pracownicy takich hoteli, co jest ich obowiązkiem i jak wielkie pokusy czekają na nich, kiedy luksus jest na wyciągnięcie ręki. Serial hotel babylon to serial, który pokazuje jak bardzo ceni sobie intymność serialowi bohaterowie – goście, ale również jak bardzo cenią ich intymność i zachowanie tajemnic pracownicy hoteli.

 

To właśnie oni są najważniejszymi osobami i bohaterami serialu , którym jest serial Hotel Babylon. Dzięki nim w hotelu dzieją się przeróżne sytuacje, które często wymykają się spod kontroli a zadaniem pracowników jest zrobić wszystko, by goście czuli się jak w domu, a nawet lepiej i by wiedzieli, że ich tajemnice czy potrzeby zostaną w murach hotelu. Jak wiele zrobić muszą pracownicy hotelu by zachować to co zobaczą dla siebie ? Warto oglądać – serial hotel babylon..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Hotel Babylon
Nick: