Dodany: 2012-06-28 12:42:44

Skazany na śmierćSerial, który stał się hitem już po kilku pierwszych odcinkach. serial Skazany na śmierć, bo o nim tu mowa t serial, który ukazuje wzruszającą, przerażającą, a często również dramatyczną historię dwóch braci, którzy zostają rozdzielenie.

 

serial Skazany na śmierć to opowieść o braciach, z których jeden zostaje skazany na śmierć za przestępstwie, którego zdaniem brata nie popełnił. Brat, o którym mowa to ceniony architekt, który nie tylko postanawia pomóc bratu, ale poświęca niejako dla niego i swojego planu swoje życie. Postanawia upozorować przestępstwo dzięki któremu trafi do brata do więzienia. W jego zamyśle jest ucieczka z więzienia razem z bratem.

 

Aby jednak to się udało maluje na ciele mapę, która pokazuje przejście w więzieniu, z którego chcą się wydostać obaj bracia, a więzienie to brat zna jak własną kieszeń, bo sam je projektował. serial Skazany na śmierć jest niezwykle wciągającym serialem. W każdym odcinku kolejnych sezonów obserwujemy walkę o to by ocalić siebie i swojego brata. Każdy odcinek to kolejny element układanki i bliżej lub dalej od tego co najważniejsze, czyli uwolnienia..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Skazany na śmierć
Nick: