Dodany: 2012-06-28 12:37:07

Detektyw MonkCzy detektyw, który rozwiązuje jedną zagadkę po drugiej może być życiowym niedorajdą? Czy detektyw naprawdę musi być niezwykle sprytny i odważny? Nie musi o czym przekonają się widzowie serialu, którym jest serial Detektyw Monk.

 

serial Detektyw Monk to serial, który nie tylko pokazuje przygody zabawnego detektywa, który niemal wszystkiego się boi i nie ma spore problemy z komunikowaniem się ze społeczeństwem, ale z drugiej strony serial pokazuje również jak wiele jest historii, zagadek, spraw detektywistycznych, które pozostają nie rozwiązane, a które potrafi rozwiązać sam detektyw Monk. Serial detektyw monk to przezabawna opowieść o chorobliwie bojaźliwym i fobicznych w podejściu do życia człowieku, który jest poważnym i traktowanym serio detektywem. serial Detektyw Monk pokazuje, że jednak nie odwaga a inteligencja agenta jest najważniejsza, co udowadnia serialowy bohater.

 

Serial detektyw monk to również serialowa asystentka monka, dzięki której monk nie pozwala sobie na poddanie się swoim lękom, a ona mobilizuje go do rozwiązywania spraw zapominając o tym czego się boi i jakim jest człowiekiem..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Detektyw Monk
Nick: